X

18+ Yas Uyarisi!

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarinca 18 yasindan küçüklerin bu sayfayi gezmeleri ve ürün satin almalari yasaktir. Eger 18 yasin altinda ve yasal olarak yetiskin degilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satin almayin.
NE ALIRSAN AL
KAYDIRICI
HEDİYE

Hobi & Eğlence & Erotik


  

Kosmodisk Classic Omurga Masörü

indirimli hediyeli tavsiyeli
Marka
: Diğer
Model

Fiyatı
: 79.00 TL Kdv Dahil)
Stok Durumu
: 1-2 Gün İçinde Kargo
Bu Ürünün İstanbul İçi Kurye İle Aynı Gün Teslimatı Vardır

 
Adeti Seçiniz:
Editörün Notu :

Ürün Özellikleri ve Açıklamaları


Kosmodisk Classic Omurga Masörü

KOSMODISK® ,

 • Klinik olarak test edilmiştir,
 • Sırt ağrılarında yüksek oranda düzelme sağlar,
 • Özgün sistemi sayesinde her vücuda kolayca ayarlanabilir,
 • Kıyafetle beraber giyime elverişlidir,
 • Kan dolaşımını kolaylaştırarak yorgun kasların ısınmasına, yumuşamasına ve rahatlamasına dolayısıyla ağrıların azalmasına yardımcı olur,
 • Etkin ve kullanıcı dostu bir settir.
UYARI;
Ürün, Studio Moderna firması tarafından üretilmekte olan tıbbi bir cihaz olup satışı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Kopyaların, Sağlık Bakanlığı onayı bulunmamaktadır ve haklarında hukuki işlemler başlatılmıştır.

Ürün ek bilgisi

KOSMODISK® KLASİK SET, uzmanlar tarafından omurga ve sırt bölgesindeki ağrıların azalmasına yardımcı olmak amacıyla , klinik olarak test edilmiş, ödüllü bir üründür.

Art arda yapılan test sonuçlarına göre, sırt ağrılarında %80’e ulaşan oranlarda düzelme kaydedilmiştir. Omurga için Kosmodisk Natural ve alt sırt bölgesi için Kosmodisk Plus‘tan oluşur. Geliştirilmiş elastik bağlantı sistemi, kolay kullanım ve konfor sunar.

Kosmodisk Omurga Masörü, hipoalerjenik malzemeden yapılmış omurga nodülleri, omurganızı doğal bir biçimde sarar. Her bir nodül, omurganızın bir boğumuna denk gelecek şekilde gün içi aktivitelerinizde sırtınızı destekler ve akupunktur tekniğine benzer akupresür(accupressure) tekniğiyle sıkışan kasları rahatlatır. Omurganızı doğru pozisyonda tutmanız için , bir osteopratisyen ya da fizyoterapistin parmakları gibi ince bir dokunuş ve nazik bir baskıyla, omurganız boyunca bir destek ve masaj etkisi sağlar.


Kosmodisk’in masaj etkisi omurga bölgesindeki kasların uyarılmasını sağlar ve bu uyarılma sonucunda kan dolaşımı düzenlenerek kasların gevşemesi ve gerginliğin azaltılması sağlanır. 

Kendi kendine çalışacak şekilde tasarlanan kosmodisk mıknatıs ya da batarya gibi ilave bir enerji kaynağı gerektirmez. Kendine özgü şekli bozulmadan tutulduğu sürece kozmodiskiniz çalışacaktır.

KOSMODISK KLASİK OMURGA MASÖRÜ SETİ aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır:

 • Gövdenizin Sırtınızın orta bölümüne, boylu boyunca oturan bir uzun kısım,
 • Beliniz için yapılmış olan kısa kısım,
 • Pamuklu saklama çantası,
 • +HEDİYE: Basit sırt egzersizleri programı,

KOSMODISK KLASİK SET, tam ağrı noktası üzerinde etki ederek, günlük hayat içinde çalışırken, dinlenirken, uyurken ve hatta egzersiz yaparken rahatlamanıza yardımcı olur. Giyime elverişli ve pratik özgün sistemi sayesinde her vücuda kolayca ayarlanabilir.

KOSMODISK Klasik Set masajının etkisi ile;

 • omurga ve çevresindeki kaslar harekete geçer;
 • kan dolaşımı kolaylaşarak yorgun kasları ısıtır, yumuşatır ve rahatlatır;
 • dolayısıyla ağrıların azalmasına yardımcı olur.
 • Geleneksel ve alternatif iyileştirme yöntemleriyle de birlikte başarıyla kullanılabilir.

KOSMODISK KLASİK Omurga Masörü Seti, hamileler, profesyonel sürücüler, hareketsiz çalışanlar, işçiler gibi sırt ağrılarına ve incinmelerine maruz kalma riski yüksek olan kişilere özellikle tavsiye ediyoruz.

AVRUPA'DA KOSMODISK

Rusya, Slovenya, Ukrayna, Macaristan, Polonya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Sırbistan, Estonya, Letonya, Litvanya, Israil, Arnavutluk, Makedonya, Çek Cumhuriyeti.
93/42/EEC Medical Devices Directive - Tıbbi Cihaz Yönetmeliğince (RG:09.01.2007.26398) T.C Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

telefon numarasıTelefon İle Ara Canlı Destek Al: 0555 422 30 12 whatsapp iletişim hattı Whatsapp ile Yaz Canlı Destek Al: 05554223012

Gönderilerimiz içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir.
Mahremiyetiniz ve gizliliğiniz için paket tesliminde Kimlik kontrolü istenir, verdiğiniz alıcı isminden başkasına teslimat yapılmaz.

Kullanıcı Yorumları


Hiç Görüş Yazan Olmamış

  İlk Görüşü Siz Yazmak İçin tıklayınız.


Sipariş ID:#EU2030 / Eklenme Tarihi: 21.03.2019 10:41:40 / Güncellenme Tarihi: 07.01.2020 13:14:58 / İncelenme Sayısı: 3990


logo

Yetişkinlere özel zevkli hobi & eğlence & hediyelik erotik ürünler, kişisel fantezi bakım ve zevk ürünleri satış mağazası hızlı, gizli, güvenli satın alma sitesi. Teslimde kapıda ödeme sitemiyle kaygısız huzurlu alışveriş yapmanın yolu

© Telif Hakkı 2004 - 2020 Seksüel Sex Shop Alışveriş Mağazası| Acil Erotik Market | 0555 4223 012 İletişim | 20 TL - 1000 TL arası fiyatlarla Hizmetinizde
İşletme Adresi: Küçükbakkalköy Mah. Atatürk Cad. Mavi Deniz Sok. , Ataşehir, İstanbul , 34750 , TR | Tel: 0555 422 30 12 . Whatsapp: +905554223012 | Yorum Yaz
NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

Takip Et & İletişime Geç
instagram twitter facebook skype whatsapp

Yandex.Metrica ADRES KONUMU
Ara Sizi Arayalım Bize Yazın Whatsapp