X

18+ Yas Uyarisi!

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarinca 18 yasindan küçüklerin bu sayfayi gezmeleri ve ürün satin almalari yasaktir. Eger 18 yasin altinda ve yasal olarak yetiskin degilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satin almayin.

  
Bilgiler / Haber / Duyuru
04.03.2020 13:06:41 : ŞİŞME MANKENLER - SEX BEBEKLERİ
ŞİŞME MANKENLER - SEX BEBEKLERİ

Bir seks bebeği (Love Doll) (ayrıca aşk bebeği veya şişirme bebek ), mastürbasyonda yardımcı olmak için cinsel bir eşin büyüklüğü ve şeklinde bir seks oyuncağı türüdür .

Şişirme Kadın Modellerimizi Şu Adresimizden görebilirsiniz: https://www.erotikurunler.com/sisme-bayanlar

Seks mankenleri , cinsel uyarım için aksesuarlarla ( vajina , anüs , ağız , penis ) birlikte, yüzü olan tüm bir vücuttan veya sadece bir kafa, pelvis veya başka bir kısmi gövdeden oluşabilir . Parçalar bazen titreşir ve çıkarılabilir veya değiştirilebilir.

Seks Mankenleri birçok formda bulunur, ancak seks robotlarından ayırt edilir daha karmaşık etkileşimler sergilemek üzere tasarlanmış antropomorfik tasarımlardır.


Tarihçesi:

İlk seks bebeklerinden bazıları , on altıncı yüzyılda uzun yolculuklarda tecrit edilecek olan Fransız ( dame de voyage ) ve İspanyol ( dama de viaje ) denizciler tarafından yaratıldı . Bu mastürbasyon bebekleri genellikle dikilmiş kumaştan ya da eski kıyafetlerden yapılmıştı ve günümüzün seks bebeklerine doğrudan öncülük ediyorlardı. Daha sonra, Hollandalılar bu bebeklerin bazılarını Rangaku döneminde Japon halkına sattılar ve Japonya'da bazen seks bebeklerine atıfta bulunmak için "Hollandalı eşler" terimi hala kullanılıyor.

En erken kaydedilen görünüşe biri imal 1908 seks bebek tarihleri, Iwan Bloch 's Bizim Zamanın Cinsel Yaşam . Bloch şunu yazdı:

Bu bağlamda, insan vücudunun veya o vücudun münferit bölümlerinin yapay taklitlerinden etkilenen fesih eylemlerine değinebiliriz. Bu pornografik teknoloji ilinde, lastik ve diğer plastik malzemelerden, hommes veya dames de voyage olarak tüm erkek veya kadın bedenlerini hazırlayan zeki mekanikler, öngörücü amaçlara hizmet eden gerçek Vaucansonlar var . Daha özel olarak, genital organlar doğaya uygun bir şekilde temsil edilir. Bartholin bezlerinin salgılanması bile yağla dolu bir "pnömatik tüp" vasıtasıyla taklit edilir. Benzer şekilde, sıvı ve uygun aparat vasıtasıyla boşalmameni taklit edilir. Bu tür yapay insanlar aslında "Paris kauçuk ürünleri" nin belirli üreticilerinin kataloğunda satışa sunulmaktadır.

1918'de Avusturyalı sanatçı Oskar Kokoschka , Dresden'deyken Alman kukla yapımcısı Hermine Moos'a (Mahoschka'ya aşık olan) Alma Mahler'in gerçek boyutlu bir bebekini görevlendirdi .Alma simüle ve sevgisini almak için niyetlenmiş, "Alma bebek" değil tatmin Kokoschka yaptı ve o bir parti sırasında yok etti.

Alman sürrealist sanatçısı Hans Bellmer , daha gerçekçi modelleri seks bebeklerini geleceğe taşıyan 1930'larda seks kuklaları için “modern seks bebeğinin baba figürü” olarak tanımlandı. Bellmer, tasarımda giderek daha sofistike olan üç bebek yaptı ve bu da uluslararası sanat topluluğunda dalgalar yaptı.

Borghild Projesi'nin bir parçası olarak , Nazi Almanyasının II. Dünya Savaşı sırasında askerler için seks bebekleri yaptığı bir rapor, güvenilir kaynaklar tarafından doğrulanmadı ve şimdi bir aldatmaca olarak kabul edildi .Bununla birlikte, ticari bir cinsiyet bebek özellikle oluşturulması için, Almanya kökeni söylenir Resmi Lilli bebek ünlü oluşturmak için ilham edecek 1950'lerde, Barbie bebek.

İnsan cinsel partnerlerinin yerini alacak insan simulacra üretimi, yirminci yüzyılın sonlarında birçok teknolojik sıçramayı ileriye götürdü. 1970'lerde vinil , lateks ve silikon seks bebeklerinin üretiminde en sık kullanılan malzemeler haline gelmişti; özellikle silikon daha fazla gerçekçilik sağlamıştır.

1982 yılında İngiltere'ye seks bebekleri sevkiyatı alma girişimi , Birleşik Krallık'ta satılması yasadışı olmayan "müstehcen veya uygunsuz" ürünlerin ithaline karşı yasaya son verilmesinin istenmeyen sonucunu doğurdu. Majestelerinin Gümrük ve Vergi memurları tarafından ele geçirilen oyuncak bebeklere sahip olan David Sullivan'ın Conegate Ltd., davayı Avrupa Adalet Divanı'na kadar götürdü ve 1987'de kazandı. İngiltere sıkı ithalat yasaklarını kaldırmak zorunda kaldı. çünkü Avrupa Topluluğu içinden yapılan ithalatlar için Roma Antlaşması uyarınca serbest ticarete engel oluşturmuşlardır .

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/Sex_doll

Diğer Başlıklar


logo

Yetişkinlere özel zevkli hobi & eğlence & hediyelik erotik ürünler, kişisel fantezi bakım ve zevk ürünleri satış mağazası hızlı, gizli, güvenli satın alma sitesi. Teslimde kapıda ödeme sitemiyle kaygısız huzurlu alışveriş yapmanın yolu

© Telif Hakkı 2004 - 2019 Seksüel Sex Shop | Acil Market | 0555 4223 012 İletişim | 20 TL - 1000 TL arası fiyatlarla Hizmetinizde
İşletme Adresi: Küçükbakkalköy Mah. Atatürk Cad. Mavi Deniz Sok. , Ataşehir, İstanbul , 34750 , TR | Tel: 0555 422 30 12 . Whatsapp: +905554223012 | Yorum Yaz
NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

Takip Et & İletişime Geç
instagram twitter facebook skype whatsapp

Yandex.Metrica SEO Tools ADRES KONUMU
Ara Sizi Arayalım Bize Yazın Whatsapp