X

18+ Yas Uyarisi!

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarinca 18 yasindan küçüklerin bu sayfayi gezmeleri ve ürün satin almalari yasaktir. Eger 18 yasin altinda ve yasal olarak yetiskin degilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satin almayin.


erotik ürünler sex shop

0555 422 30 12  
Bilgiler / Haber / Duyuru
24.06.2020 12:12:32 : Pandemi Zamanlarında Cinsel Ürün Kullanımı

Pandemi Nedeniyle Aldığınız Cinsel Ürünleri Kullanmadan Önce Şunlara Dikkat Ediniz:

2020 yılının büyük bir sorunu olan, ve gözle göremediğimzi ama etgkisini büyük oranda hem fiziki, hem psikolojik olarak yaşadığımız, kimilerinin hayatına mal olan bu Covid 19 tehlikesi nedeniyle satın aldığınız ürünleri kullanmadan önce kesinlikle hijyenik bir işlemden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Her ne kadar bizler titiz davranmaya çalışsak da ne sizler bizlwerin nasıl bir yaşam koşulu içinde çalıştığımızı görüyor, ne de biliyorsunuz. Bu nedenle ne sözlerimize ne teminatlarımıza değil sizlerin yapması gereken işlere temizliğe odaklanmanızı tavsiye ederiz.

Peki bu erotik ürünlerin temizliği nasıl yapılır?
Çok basit, su ve beyaz sabun. o kadar. Tıpkı elinizi yıkarkennasıl ki en az 3 kez elinizi sabunla yıkıyorsanız bu tür cinsel ürünleri de ( vibratör, şişme manken gibi, masturbasyon oyuncakları gibi silikon, - plastik v.s - seks aletlerinde) beyaz sabunla 3 kez yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

İnsanlarla fiziksel mesafenizi koruduğunuz, maskeyle dolaştığınız ve hijyene önem verdiğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

Sağlık, mutluluk ve huzurlu bir hayat dileriz.

Diğer Başlıklar


NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM
logo Erotik Ürünler | 0555 4223 012 İletişim. Whatsapp: +905554223012 | Yorum Yaz | 30 TL - 17000 TL arası fiyatlarla Hizmetinizde
İşletme Adresi: Küçükbakkalköy Mah. Atatürk Cad. Mavi Deniz Sok. , Ataşehir, İstanbul , 34750 , TR | Tel: 0555 422 30 12 .

Erotik Ürünler Sex Shop Ucuz Seks Aletleri Fantezi Oyuncaklar Alışveriş Marketi

Ekonomik ucuz kaliteli ithal seks ürünleri konusunda sex aletleri, erotik giyim, iç giyim, kostüm ve çamaşır aksesuarları, cinsel sağlık ve seks kozmetiği malzemeleri, yapay malzemeden gerçekçi görünen suni vajina belden bağlamalı kemerli takma vibratör modelleri, vibratörlü dildo çeşitleri, şişirme bebek silikon kadın realistik erkek travesti mankenler satan erotik shop mağazası Erotik Yardım Konuları erotik ürünler sex shop
Yandex.Metrica google sex shop adresi yandex sex shop adresi erotik shop adresi
Takip Et & İletişime Geç
instagram twitter facebook skype whatsapp
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık