X

18+ Yas Uyarisi!

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarinca 18 yasindan küçüklerin bu sayfayi gezmeleri ve ürün satin almalari yasaktir. Eger 18 yasin altinda ve yasal olarak yetiskin degilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satin almayin.


erotik ürünler sex shop ana sayfa Erotik Shop Telefonu whatsapp cinsel ürünler telegram erotik ürün duyuru topluluğu instagram sex shop acl market seks shop facebook seks marketi


  
İletişim: 05528536890

Gizlilik Bildirimi

 • KARGO PAKETİNİZDE KESİNLİKLE CİNSEL BİR İBARE VEYA OBJE OLMAZ, KAPALI AMBALAJDIR. GÖNDEREN KESİNLİKLE KURUMSAL İSİM ADI ALTINDA  GÖRÜNÜR. NE KARGO FİRMALARI NE DE KURYE FİRMALARI PAKET İÇERİĞİNİ BİLMEZ, İÇERİĞİNİ GÖREMEZ..
 •  BİZ KARGOLARINIZI AYNI GÜN VEYA BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİYORUZ. KARGO FİRMALARININ TESLİM SÜRESİ 1-2 VEYA 3 İŞ GÜNÜNÜ BULABİLMEKTEDİR. BİZ GÖNDERİLERİ HAFTA İÇİ MESAİ SAATLERİ İÇİNDE P.TESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE VE CUMA GÜNLERİ YAPMAKTAYIZ. CUMARTESİ GÜNÜ VE PAZAR GÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLER HAFTA BAŞINDA İŞLEME KONULUR.

Kolay M@rket, erotik ürünler alışveriş sitesinin yöneticisi ve hak sahibi olarak bu sayfada belirtilen özellikler yoluyla erotikurunler.com sitesinin sağladığı güvenliği ve kişisel bilgilerin gizliliğini garanti etmektedir.


Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklanır?

 • Sitemizi ziyaret etmeniz için erotikurunler.com 'a herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama ürünlerimizi sitemiz üzerinden sipariş edecekseniz, sitemize üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
 • Kolay M@rket (Seks&Market) kullanıcıların kişisel bilgilerini iki temel amaç için saklar:
  1. Sitemizle ilgili gelişmeleri ve duyuruları sizlere haber vermek
  2. Daha sonraki ziyaretinizde fatura, teslimat, vs. bilgilerinizi tekrar yazma zahmetinden sizi kurtarmak.
 • Size ait bilgiler (fatura adresi, teslimat adresi vs.) aşağıda kargo teslimatı ve kredi kartının bankadan onayı dışında şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
 • Bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz Seksen Marken  erotikurunler.com'da o anda bir defaya mahsus kullanılacak olup, kayıt edilmez. Bu nedenle üçüncü şahıslar erotikurunler.com 'un kayıtları üzerinden kredi kartı bilgilerinizi göremezler.
 • erotikurunler.com´dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte teslimi için sipariş sırasında sizden istenilen yerlerde bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmiş olmanız gerekmektedir.


Kişisel Bilgilerin Gizliliği
Kolay M@rket (SeksenMarket), vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünün teslimi için kullanılacak aracı firma (genellikle kargo/taşımacılık firması) ürünü teslim edebilmek için teslim edilecek kişı adını ve teslim adresini bilmek zorundadır. Bu iki bilgi teslim için kullanılacak aracı firmaya verilir. Kredi kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için (SSL Güvenli İletişim Yolu İle) gönderilir ve kaydı saklanmaz.

Diğer Sitelere/Dış Sayfalara Link
Kolay M@rket, sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine çeşili yollarla link sağlayabilir. Kolay M@rket, (Seks&Market) link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, çalışma ilkeleri, etik programcılığı ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı istekleri/Geri Bildirimleri
Kolay M@rket, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri, site performansını ölçmek açısından saklamaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Siz de sitemiz ile ilgili her türlü istek, öneri ve sorularınızı bize bildirebilirsiniz.

İçerik Kullanımı
erotikurunler.com´da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik, materyal ve fonksiyonlar, başka mecralarda kullanılamaz, çalışma şekli ve işleyişi hakkında izinsiz bilgi yayınlanamaz, Kolay M@rket'in izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Kullanım Hakları
erotikurunler.com sitesindeki tüm içerik ve materyallerin kullanım hakkı, Kolay M@rket veya materyalin orijinal yaratıcısı' na aittir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopyalanamaz, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorunluluğunu bulunmaktadır. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangibir imzasız kullanımı; kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Kolay M@rket  tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz.

Kolay M@rket .

Diğer Yardım Konuları

 7/24 Destek Hizmetimiz
 Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esasları Hakkında Yönetmelik
 Sipariş İptali
 Kargo Masrafı
 Gizlilik Bildirimi


GÜVENLİ ALIŞVERİŞ - HIZLI KARGO - GİZLİ KARGO - KİŞİYE ÖZEL TESLİMAT - ORJİNAL ÜRÜN - KAPIDA ÖDEME İMKANI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

logo Erotik Ürünler | 05528536890 İletişim. Whatsapp: +905528536890 | Yorum Yaz | 30 TL - 1000 TL ve üstü fiyatlarla Hizmetinizde
İşletme Adresi: Küçükbakkalköy Mah. Atatürk Cad. Mavi Deniz Sok. , Ataşehir, İstanbul , 34750 , TR | Tel: 05528536890

Erotik Ürünler Sex Shop Ucuz Seks Aletleri Fantezi Oyuncaklar Alışveriş Marketi

Ekonomik ucuz kaliteli ithal seks ürünleri konusunda sex aletleri, erotik giyim, iç giyim, kostüm ve çamaşır aksesuarları, cinsel sağlık ve seks kozmetiği malzemeleri, yapay malzemeden gerçekçi görünen suni vajina belden bağlamalı kemerli takma vibratör modelleri, vibratörlü dildo çeşitleri, şişirme bebek silikon kadın realistik erkek travesti mankenler satan erotik shop mağazası Erotik Yardım Konuları

erotik ürünler sex shop google sex shop adresi yandex sex shop adresi erotik shop adresi Erotik Shop Telefonu whatsapp cinsel ürünler instagram sex shop acl market seks shop facebook seks marketi

Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık