erotikurunler.com
Ana Sayfa > Fetiş Ürünler > Fetiş Çamaşır >

Siyah Fantezi Deri Bacak Bandı ve Göğüs Kapatan Sutyen Seti Vonda-700678

Son Güncellenme : 27.04.2023 14:56:23
Marka:Vonda Wear
Model: fetish fantasy

Puan :5 inceleyen:112
SATIŞ FİYATI : 460TL (KDV Dahil)
Havale İle: 446,2 TL
1-2 Gün İçinde Kargo


Siyah deriden tasarlanmış, göğüsleri uçlarını kapatan erotik tasarımlı perçin ve halka detaylı sütyen, belden destekli 3 sıra şerit bağdan oluşan bacak bandı. Her bedene uygun standart bedenlerde sunuluyor.

Detaylı Bilgi İçin : TIKLAYIN

BİZİ ARA 05528536890

Whatsapp Mesaj Yaz


Siyah Fantezi Deri Bacak Bandı ve Göğüs Kapatan Sutyen Seti Vonda-700678 siyah renkte deriden, göğüsleri uçlarını kapatan erotik tasarımda perçin ve halka detaylı sütyen ve belden destekli 3 sıra şerit bağdan oluşan fantezi deri bacak bandı erotik seti. Bedenine Derinlik Kat! Siyah Fantezi Deri Bacak Bandı Erotik Deri Sutyen Takımı Vonda-700678, deri seven kadınlar için tasarlanmış bir erotik aksesuar setidir. Birinci sınıf suni deriden imal edilmiş olan bu ürün, özel tasarım perçin ve halka detayları ile dikkat çekicidir. Göğüsleri uçlarını kapatan erotik tasarımlı sutyen ve belden destekli 3 sıra şerit bağdan oluşan fantezi deri bacak bandı erotik seti, her bedene uygun olan standart bedenlerde sunulmaktadır. Bacak bandı, günlük kıyafetlerle kolayca kombin edilebilen bir üründür.   siyah deri, fantezi aksesuar, bacak bandı, göğüs kapatan sutyen, perçin detayı, halka detayı, günlük kombin, standart beden, bdsm, deri modeller, sahip-köle, dominant. Etiketler: deri iç çamaşırı, sütyen, deri sütyen, deri erotik iç çamaşırı, deri fantezi iç çamaşırı, deri seksi iç çamaşırı, deri kadın iç çamaşırı modelleri, kadın deri iç çamaşırları, erotik deri iç çamaşırları, sexy deri çamaşırlar, fetiş sutyen, bdsm sütyen, erotik deri sutyen, Etiketler: fetiş, fetiş giyim, fetiş aksesuar, deri fetiş, deri aksesuar, deri bacak bağı, fetiş bacak bandı, BDSM, bdsm aksesuar, deri bacak bandı, erotik deri aksesuar, erotik bacak bandı, seksi deri aksesuar, deriden giysi aksesuarı, erotik aksesuar,
siyah deri, fantezi aksesuar, bacak bandı, göğüs kapatan sutyen, perçin detayı, halka detayı, günlük kombin, standart beden, bdsm, deri modeller, sahip-köle, dominant.