erotikurunler.com
Ana Sayfa > CİNSEL BAKIM > Kayganlaştırıcılar >

Noctis Backside Lubricant Gel 100 gr Anal Jel C-5104

Son Güncellenme : 01.06.2023 14:40:12
Marka:Noctis
Model: kaydırıcı

Puan :5 inceleyen:98
SATIŞ FİYATI : 190TL (KDV Dahil)
Havale İle: 184,3 TL
Aynı Gün Kargo


100 gr ölçeğinde, özellikle konforlu anal ilişkiler için su bazlı, prezervatiflerle uyumlu, PH dengeli, seks oyuncaklarıyla kullanıma uygun, tatsız aromasız doğal lubrikant jel.

Detaylı Bilgi İçin : TIKLAYIN

BİZİ ARA 05528536890

Whatsapp Mesaj Yaz


Noctis Backside Lubricant Gel 100 gr Anal Jel C-5104 100 gr ölçeğinde, özellikle konforlu anal ilişkiler için su bazlı, prezervatiflerle uyumlu, PH dengeli, seks oyuncaklarıyla kullanıma uygun, tatsız aromasız doğal lubrikant jel. Kullanım Şekli: Hem bay hem bayanların kullanımına uygundur. Gerekli miktarda jeli, kondom üzerine veya genital bölgeye uygulayın. Uyarılar: Ürünün saklama koşulları Saklama koşullarını 5-30˚C de ve kuru yerde saklayınız. Raf Ömrü: Son kullanma tarihi, üretim tarihinden itibaren 3 yıldır. Herhangi bir yan etki oluşmasında kullanımı bırakınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklayınız. İçindekiler: Deiyonize su, Hidroksi Etil Selüloz, Doğal Gliserin, Monopropilen Glikol, Metil Hidroksibenzoat, Sitrik Asit.   Anal - Krem Diğer Anal Sex Kayganlaştırıcı Çeşitlerimiz Etiketler: anal kaydırıcı, anal kayganlaştırıcı, lubrikant, lubricant, erkek anal krem, kadın anal krem, erkekler için anal kaydırıcı krem, kadınlar için anal kaydırıcı krem, gay seks kremi, kadın anal seks kremi, erkek anal sex kremi, götten sikiş kremi, Hatay Altınözü Antakya Arsuz Belen Defne Dörtyol Erzin Hassa İskenderun Kırıkhan Kumlu Payas Reyhanlı Samandağ Yayladağı en ucuz fiyatı alışveriş için sipariş ver satın al iletişim telefonu adresime en yakın adresi ve kullananların yorumları.
kaydırıcı, kayganlaştırıcı, lubrikant, lubricant, lubrikant gel, anal kaydırıcı jel, vajina kaydırıcı jel, kaydırıcı krem, cinsel kayganlaştırıcılar, su bazlı kayganlaştırıcı krem, şırnak seks marketi,