erotikurunler.com
Ana Sayfa > Fetiş Ürünler > Kelepçe / Bağlama >

Kırmızı Peluş Kaplamalı Fetiş Fantezi Metal Kelepçe C-9248K

Son Güncellenme : 01.06.2023 14:51:43
Marka:Censan
Model: Fetish

Puan :5 inceleyen:415
SATIŞ FİYATI : 115TL (KDV Dahil)
Havale İle: 109,25 TL
Aynı Gün Kargo


BDSM hakimiyeti ve Fetiş fantezileri olanlar için 2 anahtarlıklı üstü bilekleri incitmeyen kırmızı renk yumuşak peluş kaplamalı metalden kelepçe.

Detaylı Bilgi İçin : TIKLAYIN

BİZİ ARA 05528536890

Whatsapp Mesaj Yaz


Kırmızı Peluş Kaplamalı Fetiş Fantezi Metal Kelepçe C-9248K BDSM hakimiyeti ve Fetiş fantezileri olanlar için 2 anahtarlıklı üstü bilekleri incitmeyen kırmızı renk yumuşak peluş kaplamalı metalden kelepçe. Kullanım Şekli: Seks kelepçesi hem bay hem bayanların kullanımına uygundur. Boyutu hem kadın hem erkek bilek kalınığına göre ayarlanabilir.. Uyarılar: Yedek anahtarlı kelepçenin anahtarlarının kaybolması durumunda üzerinde bulunan özel güvenlik düğmesi ile kelepçe açılabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklayınız Raf Ömrü: Son kullanma tarihi yoktur.   Fetiş - Kelepçe Diğer Fetişist Ürün Çeşitlerimiz Etiketler: fetiş, fetişizm, fetiş set, fetiş ürünler, sado-mazo ürünler, sadist seks, seks aleti, fetiş fantezi, kelepçe, el kelepçesi, ayak kelepçesi, el ve ayak kelepçesi, bağlamalı seks, göz bandı, göz bağlama, Hatay Altınözü Antakya Arsuz Belen Defne Dörtyol Erzin Hassa İskenderun Kırıkhan Kumlu Payas Reyhanlı Samandağ Yayladağı adresi kullananların yorumları adresime en yakın en ucuz alışveriş sipariş ver satın al.
fetiş, fetişizm, fetiş set, fetiş ürünler, sado-mazo ürünler, sadist seks, seks aleti, fetiş fantezi, kelepçe, el kelepçesi, ayak kelepçesi, el ve ayak kelepçesi, bağlamalı seks, göz bandı, göz bağlama,